Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Володимира Коциловського поховають завтра у батьківському селі
11 Січня, 12:12
logo-black

Володимира Коциловського поховають завтра у батьківському селі

Заслуженого артиста України Володимира Коциловського поховають завтра, 12 січня, у селі Міженець на Старосамбірщині. Тут мешкали батьки Володимира. Про час похорону LMN повідомив Микола Стріжик, керівник проєкту «Музика заради життя».

Чин похорону розпочнеться о 12.00 з дотриманням карантинних вимог. Сьогодні о 19.00 відбудеться парастас, однак друзі Володимира просять приходити одразу на похорон через карантинні обмеження.

«Володимир завжди був дуже позитивною людиною. Часто усміхався і цікавився справами інших. На Старосамбірщині Володимир започаткував фестиваль «Золотий голос». На якому високому рівні відбувались ці змагання, навіть складно описати. Усе було дуже продумано. Видно було, що Володимир надзвичайно любив цю справу.  У нього залишилась молода дружина і двоє маленьких діток», – розповідає LMN старосамбірчанка Марія.

Володимир Коциловський помер у віці 60 років. Останнім часом працював директором Народного дому у селі Торчиновичі. Разом з проєктом «Музика заради життя» організовував благодійні концерти для порятунку життів важкохворих людей. З осені 2020 року лікувався у Львівській обласній клінічній лікарні з діазнозом мієлофіброз – хронічне запалення крові. Останній тест на коронавірус показав негативний результат.

Схожі новини