Волонтерки врятували вагітну косулю, яку збив водій біля Львова | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Волонтерки врятували вагітну косулю, яку збив водій біля Львова
22 Березня, 16:39

Волонтерки врятували вагітну косулю, яку збив водій біля Львова

Вчора, 21 березня, на кільцевій дорозі Львова водій збив козулю і відмовився допомогти відвезти її до ветеринарної клініки, тому що у нього не було часу. Про це повідомляє zaxid.net.

Аварію випадково побачила волонтерка київського фонду «12 вартових» Лала Тарапакіна, яка з подругою виїжджала зі Львова в Ужгород з евакуйованим зі сходу собакою.

«Виїжджаємо на Кільцеву з боку Сихова. Посеред смуги бʼється в конвульсіях скривавлене оленя. Швидко орієнтуємось, по гальмах, біжу. З рота кров, лапи в крові, обережно намагаюся перекласти оленятко на плед. Бачу бежеві ноги, підіймаю голову – охайно вдягнений святковий чоловік в бежевому. Стоїть», – написала Лала Тарапакіна у Facebook.

Волонтери відвезли тварину в клініку “Vethome” і до лікарки Павлини Гарасим. Там тварині надали необхідну допомогу, зашили рани і її стан стабілізувався. Пізніше з’ясувалося, що водій збив не оленятко, а вагітну косулю.

«Удар був такий, що в неї навіть кінчик хвоста пробив шкіру. Вчора був набряк мозку, але ми його зняли. Удар прийшовся на праву сторону, козуля отримала тупі травми голови, грудної клітини і хребта. Як наслідок, легенева кровотеча правої нижньої долі легень», – розповіла Павліна Гарасим.

Зараз козуля почуваються набагато краще, кажуть лікарі. Тварину врятувало те,  що внутрішня кровотеча була не сильною і її вдалося зупинити. Є імовірність, що козуля – на ранньому терміні вагітності, зберегти яку навряд вдасться.

Згодом тварину мають забрати працівники природного заповідника «Розточчя», де вона буде під наглядом фахівців.

Відео