Волонтери оприлюднили листи до Миколая дітей Городоччини у складних життєвих обставинах: як стати добродієм для них | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Волонтери оприлюднили листи до Миколая дітей Городоччини у складних життєвих обставинах: як стати добродієм для них
02 Листопада, 11:40
logo-black

Волонтери оприлюднили листи до Миколая дітей Городоччини у складних життєвих обставинах: як стати добродієм для них

Близько 200 дітей з малозабезпечених сімей Городоччини чекають на подарунки від Святого Миколая. Волонтер та доброволець Тарас Елейко вже понад 15 років допомагає Миколаю втілювати бажання дітей, а допомагає йому у цьому волонтерка Тетяна Криворучко-Фалат. Нагадаємо цього року Святий Миколай за новим календарем прийде до дітей в ніч на 6 грудня.

«Цього року ми зібрали близько 200 листів від дітей з неблагополучних сімей, які чекають на подарунок від Святого Миколая. Зазвичай збираємо до 220 листів. Дуже багато дітей зараз просить одяг, взуття і по можливості мобільні телефони для навчання. В останні роки на мобільні телефони було 25 запитів. Листи, які я оприлюднюю с соцмережах частково розбирають люди, які готові стати Миколаєм для дитини або дітей, всі решта викуповує Тарас», – розповіла волонтерка. 

Проте через війну охочих подарувати свято для дітей поменшало. Якщо раніше від всієї кількості листів забирали 40%, то минулого року лише 25%. Та потреби дітей лише зростають.

«Наразі оприлюднено 40 листів, з яких забрали 14. Подарунки ми підписуємо та роздаємо діткам. По бажанню, подарунок може вручити той, хто купував його, але зазвичай ці люди живуть далеко, тому їм ми просто надсилаємо фото чи відеозвіт. Хочемо, щоб нам довіряли, бо зараз і так багато шахрайства. Ніхто з дітей не залишається без подарунків. Тарас закупляє більше фруктів та цукерок, та в разі, якщо до родини приходять інші діти, вручаємо солодощі», – сказала Тетяна.  

Стати Миколаєм дуже просто. Для цього достатньо обрати лист та написати під дописом у фейсбуці Тетяни. Якщо немає можливості, можна взяти лише частину листа. Проте про це обов’язково треба зазначити, аби хтось інший зміг долучитись і всі діти отримали омріяні дарунки. Подарунки потрібно підготувати до 20 листопада.

User Image
Олена Лещенко
Відео