Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Волонтери запустили ініціативу з відслідковування ситуації на кордонах
02 Березня, 15:27

Волонтери запустили ініціативу з відслідковування ситуації на кордонах

Волонтери компанії SoftServe запустили ініціативу з відслідковування ситуації на кордонах. Ідея полягає в тому, щоб найоперативніше зібрати інформацію про черги на кордонах в одному місці.

«Зараз багато людей перетинає кордон у пошуках безпечного місця для себе і своїх родин. Але через черги та метушню на пунктах пропуску, чимало українців змушені повертатися назад. Тому команда волонтерів взяла на себе ініціативу та розробила ресурс, що допомагає моніторити ситуацію на кордонах із Польщею, Словаччиною, Румунією, Угорщиною та Молдовою. Ви зможете дізнатися ситуацію на кордонах та завантаженість пунктів пропуску та спланувати свої дії», – повідомляють у компанії SoftServe.

У компанії також розповіли про алгоритм роботи таблиці. Зокрема таблиця автоматично оновлюється на основі даних, які повідомляють люди, перетинаючи кордон. Також там є інформація про кількість пішоходів (на основі офіційних даних від прикордонників), орієнтовний час очікування та посилання на Telegram-канали для кожного пункту перетину. Окрім цього команда волонтерів перевіряє коректність та відповідність інформації. Всі дані оновлюються приблизно щогодини у таблиці.

Людям, які перетинають кордон, потрібно зробити наступне:

  • Додайтеся у Telegram-чат для пункту пропуску, який ви перетинаєте (останній стовпець). Такі чати є для всіх ПП з Польщею, Словаччиною, Румунією, Угорщиною та Молдовою.
  • Заповніть спеціальну форму для актуалізації інформації. Такі форми – окремі для кожної країни. Там потрібно вказати пункт пропуску та скільки кілометрів вам залишилося до нього (інструкція, як порахувати відстань, за посиланням). Також за бажання ви можете повідомити додаткову інформацію.
  • Далі ця інформація з’явиться в таблиці, окрім того розрахується орієнтовний час очікування.

Тим, хто планує перетинати кордон, компанія радить моніторити таблицю, а також приєднатись до  Telegram-чату для вашого пункту пропуску, адже там люди також обмінюються актуальною інформацією.

«Ми запустили цю таблицю 26 лютого, й інформацію до неї внесли вже понад 3 тисячі людей. Разом ми – сила! Діліться даними, долучайтеся до нашої команди волонтерів, заповнивши цю форму, та розповідайте друзям про цей ресурс», – повідомляють ініціатори.

Схожі новини