«Вона дуже любила життя»: від важкої недуги не стало 50-річної вчительки Жовтанецької ОТГ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Вона дуже любила життя»: від важкої недуги не стало 50-річної вчительки Жовтанецької ОТГ
28 Травня, 17:05
logo-black

«Вона дуже любила життя»: від важкої недуги не стало 50-річної вчительки Жовтанецької ОТГ

Педагогічний колектив Колоденецької школи Жовтанецької ОТГ Львівської району, учні та їх батьки під кінець навчального року отримали сумну звістку. Від важкої недуги не стало 50-річної вчительки молодших класів Наталії Матвійко.

«Ми просто шоковані. Чули, що Наталія Михайлівна хворіла, але все надіялися, що справиться з недугою. Вона дуже любила життя. У школі дітям була другою мамою. Добра, чуйна, уважна. Непросто так ж кажуть, що Бог забирає найкращих, – розповідає LMN мама учня цього навчального закладу. – Так прикро, що квіти, які дітки мали їй подарувати як подяку за важку працю, тепер покладуть на її могилі».

У Наталії Матвійко не було власної сім’ї. Вона мешкала з батьками, доглядала за ними. Півроку тому у неї діагностували онкологію. Недуга швидко прогресувала.

«Наталія Михайлівна була педагогом з великої літері. Увесь свій час та енергію віддавала учням, діти любили її, а вона – їх, – каже директор школи Галина Токар. – Завжди з теплотою турбувалася про своїх батьків. Вони – пенсіонери. Її мама теж працювала вчителькою. Батько останнім часом переніс дві операції на серці. Наталія Михайлівна хвилювалася, аби з ним усе було гаразд».

Фото: Фейсбук

Відео