Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Вона просто не стрималася»: на Жовківщині вчителька перед дітьми била учня по голові (Відео)
07 Грудня, 14:34
logo-black

«Вона просто не стрималася»: на Жовківщині вчителька перед дітьми била учня по голові (Відео)

У соціальних мережах з’явилося відео, де вчителька української мови та літератури Потелицької загальноосвітньої школи у Жовківському районі голосно сварить та б’є учня по голові. Це відбувається у класі перед іншими дітьми.

Інцидент трапився наприкінці минулого тижня. Коли він набув розголосу, вчителька пішла на «лікарняний». У школі ж проводять внутрішнє розслідування. Кажуть, він його результатів залежить подальша доля педагога.

«Як не прикро, але маємо такий неприємний випадок у школі. Вчителька, яка собі це дозволила, працює педагогом близько 20 років. За весь час на неї не було жодної скарги від батьків чи учнів. Вона – добрий фахівець. Але цього разу, можна сказати, просто зірвалася, – розповідає LMN директорка школи Світлана Ковальчук. – Вона стала свідком, які учні влаштували бійку на коридорі. Далі вони продовжили у класі. Коли вчителька зайшла туди, один зі школярів почав її виганяти: «Йди звідси. Чого ти сюди прийшла?» Вона просто не стрималася».

У школі кажуть, що після цього конфлікту вчителька визнала свою провину. Казала, жалкує про те, що не впоралася зі своїми емоціями.

«З батьками хлопця була розмова. Вони все зрозуміли. Казали, що хочуть, аби вчительку покарали доганою. Про звільнення мову не вели. Як буде далі – залишиться у нас ця вчителька працювати далі чи ні – зможемо сказати після розслідування», – пояснила Світлана Григорівна.

 

Відео інциденту можна переглянути тут.

Фото: Фейсбук

Схожі новини