Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Вони ввірвалися в будівлю, щоб вплинути на справу Порошенка»: голова ДБР про акцію «ЄС»
15 Липня, 21:36

«Вони ввірвалися в будівлю, щоб вплинути на справу Порошенка»: голова ДБР про акцію «ЄС»

Голова Державного бюро розслідувань Роман Труба прокоментував дії партії «Європейська солідарність» у приміщенні Бюро.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

«Діям прибічників партії колишнього президента Петра Порошенка “Європейська солідарність” мають надати правову оцінку, адже вони ввірвалися в будівлю ДБР, щоб вплинути на справу щодо Порошенка.

 

Сьогодні під ДБР відбулася акція політичної сили, окремі учасники якої вийшли за межі правового поля:  увірвалися до приміщення правоохоронного органу, прикриваючись депутатським мандатом; заблокували в’їзд та виїзд транспорту з ДБР; зірвали проведення зустрічі з європейськими міжнародними партнерами стосовно розвитку та посилення ДБР; вимагали від директора правоохоронного органу “термінових результатів розслідування”, або взагалі його скасування.

 

Серед учасників акції – люди в балаклавах, які принесли у приміщення ДБР вогнегасники. Це – втручання в діяльність правоохоронного органу», – заявив Труба. 

Порошенко фігурує у декількох провадженнях ДБР.  У “ЄС” повідомили, що під ДБР зібралися “військові запасу, добровольці, волонтери, громадські діячі та народні депутати” і вимагають відсторонити Трубу.

У ДБР стався витік інформації у справі, де фігурує Порошенко.

«Під час досудового розслідування відбувся витік інформації – це неприпустимо для будь-якого правоохоронного органу, а тим паче для новоствореного», – йдеться в повідомленні.

Труба додав, що за цим фактом у відомстві розпочали службову перевірку.

 

Фото: ДБР

Схожі новини