Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ворог готує дезу про капітуляцію. Це брехня! – Резніков
01 Березня, 18:24

Ворог готує дезу про капітуляцію. Це брехня! – Резніков

Сьогодні, 1 березня, міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що ворог готує дезінформацію про нібито капітуляцію військово-політичного керівництва країни і спростував її. Відповідну інформацію він опублікував у Facebook.

«Шановні українці! 128 годин оборони. За наявними даними, російські окупанти готуються найближчим часом запустити масштабну інформаційно-психологічну операцію. Її мета – з допомогою брехні зламати опір українського народу і української армії», – написав Резніков.

За його словами, спочатку окупанти плануюсь влаштувати перебої зв’язку. Після цього будуть масовано вкинуті фейкові повідомлення про те, що українське військово-політичне керівництво начебто погодилось на капітуляцію. На “підтвердження” цього фейку будуть поширювати начебто підписані “документи”, а також змонтовані фейкові відеоролики.

Однак міністр закликав українців не вірити фейкам та попередити всіх, кого можна. Керівництво країни залишається в столиці і продовжує роботу.

«ЦЕ БРЕХНЯ. Не дочекаються! Жодної капітуляції не буде! Тільки перемога!» – сказав Резніков.

Окрім того, міністр нагадав, що багато з тих, хто розраховував взяти Київ за 2-3 доби, вже у пеклі. Українські сили міцно тримають зброю та продовжують опір.

Водночас СБУ наголосила, що навіть у випадку зникнення зв’язку та можливості перевірити, чи достовірні ці дані, українці мають знати, що капітуляція та здача інтересів України – неможливі.

«Керівництво держави разом з народом протидіє російським військам і робить усе можливе для звільнення українських територій від окупантів. Всі органи влади, війська, силові та правоохоронні органи стоятимуть до перемоги!», – зазначили в СБУ.

Схожі новини