Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Ворога чекає сюрприз”: Резніков розповів про поставки зброї
07 Березня, 10:36

“Ворога чекає сюрприз”: Резніков розповів про поставки зброї

Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив про суттєвий прогрес у поставках зброї з-за кордону, що буде “сюрпризом” для росіян. Про це він розповів сьогодні, 7 березня, у Facebook.

За словами міністра, інтенсивність бойових дій тимчасово знизилася через величезні втрати ворога. Однак російські окупанти намагаються сконцентрувати сили та засоби для нової хвилі атак.

Резніков додав, що усі зусилля цілодобово спрямовані на те, щоб забезпечити потреби наших захисників і захисниць.

«Не буду коментувати поставки зброї та боєприпасів – це делікатний момент. Нехай ворога чекає сюрприз. Знайте: є суттєвий прогрес»,- зазначив міністр.

Окрім того, Резніков відзначив майстерність українських військових, які на усіх напрямках оборони знищують російських загарбників.

«Дії наших артилеристів на Миколаївщині увійдуть до підручників. Як і контратаки українських оборонців Харкова та Луганщини. Ми працюємо над отриманням допомоги у сфері ППО та ПРО від партнерів. Але впевненості у невідворотності нашої перемоги додають не виголошені обіцянки, а українські Повітряні Сили. Та окремі менеджери “Укрпошти”, які збивають літаки з російськими військовими злочинцями”»,- повідомив Резніков.

Також міністр повідомив, що наразі окупанти переважають на морі та в повітрі. Однак він впевнений, що незабаром росіяни почнуть ховатися по льохах РФ, аби їх не відправили на війну до України.

Схожі новини