Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ворожа сторона пришвидшує переговорні процеси: Давид Арахамія на брифінгу у Львові
04 Березня, 17:41

Ворожа сторона пришвидшує переговорні процеси: Давид Арахамія на брифінгу у Львові

Ворожа сторона пришвидшує переговорні процеси і поспішає, тому що насправді вся ситуація дуже шкодить іміджу росії в очах світу.  Як зазначив голова фракції «Слуга народу» у Верховній Раді України Давид Арахамія, вони фактично сприймають переговорний процес серйозно.

«І вчора навіть було узгоджено певні домовленості щодо евакуації та щодо створення гуманітарних коридорів. Сподіваємося, що ці домовленості справді будуть дотримані, тому що в нас в Україні  чимало іноземних студентів, зокрема, з Індії, з Китаю, в Харкові, посольства цих країн також давлять на росію звичайно. Всі ж бачать, що вони бомблять квартали», – зазначив Давид Арахамія.

Така ситуація тисне на міжнародну коаліцію, і не лише на країни, які є партнерами України, а й на інші країни, чиї громадяни теж страждають від війни. Ці факти, за словами Давида Арахамії, допомагають перемовинам з досягненням гуманітарної місії.

Окрім того, за словами радника Офісу Президента України Михайла Подоляка, росія розраховувала провести операцію в Україні за три дні, втративши 100 загиблих.

«Санкції, які на них накладають наші західні партнери, будуть мати для них дуже і дуже тяжкі наслідки в часі. Вони хочуть вийти на якісь рішення. Сьогодні Україна воює так, як ніхто не очікував цього, і західні партнери також не очікували, перші три дні вони думали, що нас там не буде вже, а сьогодні вже і поміч є (допомога інших країн – ред.)», – розповів Михайло Подоляк.

Схожі новини