Восени в Україні планують зменшити кількість призовників | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Восени в Україні планують зменшити кількість призовників
30 Серпня, 09:15

Восени в Україні планують зменшити кількість призовників

Генеральний штаб ЗСУ планує зменшити кількість призовників протягом жовтня-грудня цього року. Все тому, що контракт із українським військом підписало більше 25 тис. охочих. За словами відомства, збільшення чисельності контрактників дозволяє скоротити чисельність призову на службу, передає пресслужба Міноборони.

Генеральний штаб ЗСУ готує відповідні пропозиції до Кабінету міністрів. Наразі у штабі триває робота з укомплектування українського війська рядовим та сержантським складом. Вона спрямована на збільшення кількості військовослужбовців, які планують підписати контракт.

“У військових комісаріатах, які поступово перетворюються на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, триває удосконалення з організації відбору кандидатів для прийому на військову службу за контрактом. Проведення такої роботи позитивно визначається на кількості громадян, які вступають на військову службу за контрактом та пов’язують свою подальшу долю зі службою у складі Збройних Сил України”, – кажуть у міністерстві.

Нагадаємо, у зв’язку з карантином, який ввели в Україні через поширення пандемії Covid-19, весняний призов до армії перенесли на травень-липень 2020 року. Попередньо осінній призов розпочнеться із 1 жовтня та триватиме до 31 грудня.

Фото: Захід.нет.

Відео