Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Восьмикласниця із Кам’янка-Бущини чекає дитину від неповнолітнього друга
21 Лютого, 15:41

Восьмикласниця із Кам’янка-Бущини чекає дитину від неповнолітнього друга

13-річна школярка в одному із сіл Кам’янка-Бузького району завагітніла від старшого на два роки односельчанина. Майже 8 місяців їй вдавалося приховувати свою вагітність від вчителів та односельчан. Її мама про це знала, однак також мовчала. Жінка відмовилася писати заяву на ймовірного батька-школяра. Вона звинувачує лише свою доньку у тому, що трапилося, передає Zaxid.net.

З етичних міркувань журналісти не називають село, де мешкає школярка.

«У селі вже всі про то знають. Була поліція, всіх опитували, що і до чого. Про вагітну школярку дізналися десь два тижні тому. Раніше лише ходили чутки, соціальні служби викликали маму дівчинки, але вона ніяк не приходила. Прийшла аж під примусом, після повідомлення на її роботу. Працівники соцслужб їй поставили питання «в лоб», ну і вона підтвердила, що то правда», – розповів сільський голова.

Вагітна зараз навчається у 8 класі сільської школи і досі відвідує заняття. Ймовірний батько майбутньої дитини з того ж села і вчиться в 9 класі. У школі, де навчаються діти, про дівчинку відгукуються з доброї сторони.

Директорка школи розповіла, що восьмикласниця ніколи не пропускає уроків, хоча вчиться посередньо. Дівчинка дуже добра і має лише кілька близьких подруг. Cім’я, у якій вона росте – неблагополучна та багатодітна. Проживає родина у цьому селі вже 17 років, хоча досі тут не прописана. Бабуся, мама та четверо дітей, серед яких вагітна школярка, живуть всі разом в одній кімнаті. У школі зміни у зовнішності дівчинки помітили на початку грудня. З того часу директорка запевняє, що намагалася поговорити з мамою дівчинки, однак та ніяк не виходила на контакт. І лише кілька тижнів тому під тиском працівників соцслужби таки розповіла, що її донька вагітна.

У секторі ювенальної превенції місцевої поліції почали слідство.

«Мама дівчинки звинувачує лише свою доньку, мовляв, та сама винна, що з ним лягала», – стверджує директорка школи.

Вона також розповіла, що разом із психологом намагалися дізнатися в дівчинки, чи не було примусу.

«Я в неї питаю, чи він тебе змушував? А вона каже: ні. Але в розмові ми почули, що він навіть ловив рибу і давав їй за то», – додала директорка.

Хлопець, якого називають ймовірним батьком майбутньої дитини, – також з неблагополучної сім’ї. Два роки тому його маму звинуватили у неналежному виконанні батьківських обов’язків через смерть однорічної доньки. Хлопець у дев’ятому класі ледь вміє писати.

У прес-службі поліції Львівщини не коментують цієї ситуації, адже у ній фігурують двоє неповнолітніх. Зараз правоохоронці проводять розслідування, а встановити батька дитини зможуть лише після її народження.

Фото: ілюстративне

Схожі новини