Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Востаннє бачили на вокзалі у Польщі: 10 днів розшукують 28-річного заробітчанина зі Самбірщини
15 Серпня, 20:28
logo-black

Востаннє бачили на вокзалі у Польщі: 10 днів розшукують 28-річного заробітчанина зі Самбірщини

Ірина Петришин

Родичі 28-річного Віктора Кравчишина зі села Хлопчиці на Самбірщині подали заяву в поліцію про його зникнення у Польщі. Він був на заробітках у місті Катовіце, на початку серпня мав повернутися додому. Родичам повідомив, що вирушає на вокзал, планує сісти на потяг. Натомість на вокзал він не потрапив.

“До вокзалу ведуть тихі та нелюдні доріжки, саме на одній з них на Віктора напали та пограбували. Він отримав травму голови та знепритомнів. Коли прийшов до тями, зміг дістатися до роботодавця, в якого працював”,- розповідає LMN знайома Віктора Марія Котик. 

Жінка каже, що роботодавець відвіз його до прикордонного пункту Корчова-Краківець. Згодом, у ніч з 4 на 5 серпня, він мав добрався на автобусі з пункту до Кракова. О 4:00 вночі його бачили на вокзалі. В автобусі Віктор познайомився зі старшим чоловіком. В останній раз, коли люди бачили хлопця, він із цим чоловіком покинули вокзал.

Сьогодні, 15 серпня, в поліції України прийняли заяву про зникнення Віктора Кравчишина. 

553ou8wwuucxxx8zsw1ixexxgofyrueoroo2vgyw

“Віктор – добряк! Він – майже сирота, має неповнолітню сестру. Його мати давно померла, батько після інсульту не розмовляє. Участь у його вихованні найбільше брав дядько. Зараз ми знайшли ще його двоюрідного брата. Він, власне, і зміг подати заяву до поліції,- додає Марія Котик. -Я дуже вдячна, що люди відгукуються та допомагають у пошуках  Віктора. Потрібно розуміти, що він – людина, яка завжди виходила на зв’язок та розповідала про місцеперебування. За останніх 10 днів від Віктора не має жодної звістки. Ми з родиною сподіваємося, що незабаром його відшукаємо”.

Кравчишин Віктор мав з вокзалу у Кракові дістатися до посольства.

На даний момент до пошуків хлопця долучилися небайдужі люди з усієї Польщі. Якщо вам відома інформація про Кравчишина Віктора Ігоровича (30.01.1992), напишіть Марічці Котик.

Схожі новини