Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вперше мама у 54: на Львівщині визначили найстаршу породіллю
11 Грудня, 15:23

Вперше мама у 54: на Львівщині визначили найстаршу породіллю

На Львівщині 54-річна жінка народила дитину. Для неї немовля є довгожданним первістком. Породілля стала найстаршою породіллею Львівської області 2019 року.

Зазначимо, що окрім неї, у віці «за п’ятдесят» цьогоріч вперше пізнала радість материнства ще одна мешканка Львівщини. Вона народила у 52 роки, передає Vgorode.ua.

Як повідомили VG Львів в управлінні статистики, загалом в останні роки у Львові та області жінки зважуються народжувати дедалі пізніше. Так, протягом нинішнього року більше 80 жінок народили первістків після 40 років. Найчастіше ж на Львівщині жінки стають мамами у 25-річному віці.

Цього ж тижня статистики також повідомили і про чоловіків, які стали батьками у віці за 50. Первістки народилися у двох 59-річних татів.

Зазначимо, що пологи у зрілому віці для нашої області – явище не рідкісне. Так, у 2018 році у селі на Старосамбірщині у 50-річної матері і 60-річного батька народилася дівчинка. Про те, що чекають на дитину, пара дізналася випадково: про вагітність жінці повідомив гінеколог під час планового огляду. Для новоспеченого татуся це перша дитина.

 

Схожі новини