Вперше на планеті: із Золочева у космос запустять сигнал з дитячих мрій | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вперше на планеті: із Золочева у космос запустять сигнал з дитячих мрій
23 Вересня, 20:41

Вперше на планеті: із Золочева у космос запустять сигнал з дитячих мрій

У суботу, 28 вересня, на потужній космічній станції, яка знаходиться у Золочеві відбудеться перша у світовій історії на планеті Земля подія. Понад сто тисяч малюнків дитячих мрій зашифрують у сигнал та відправляють у космос, передає пресслужба ЛОДА.

Разом з командою благодійного проекту “Здійсни мрію” працює Державне космічне агентство, яке організовує кодування і передачу радіосигналу з дитячих малюнків на 41 світовий рік у Всесвіт. Пікселі мрій будуть перебувати в космічному просторі вічність.

Мрії українських дітей полетять до зірок зі швидкістю майже 3 мільйони метрів на секунду і подолають відстань близько 400 трильйонів кілометрів.

«Ми створили спеціальну програму для перетворення мрій у пікселі і їхньої відправки. Провели тестування обладнання і можемо сказати, що раніше відправка такого об’єму даних за один раз ніколи не відбувалася. Наша команда буде працювати впродовж цілого місяця з цією місією під назвою „Промінь мрій“. Ми вже знаємо детальний маршрут, яким полетять мрії», — зазначає керівник Національного центру управління та випробувань космічних засобів Володимир Присяжний.

У Космос полетять малюнки дітей, які мріють про мир, знайти свою сім’ю, повернутися додому, бути здоровими, зіграти у футбол з марсіанами, покатати маму в космос, стати котом, відростити хвіст русалки, винайти нові джерела енергії, навчитися літати, щоб всі тварини не вмирали, зупиняти час, відкрити портал щастя, побувати в чарівному лісі і ще безліч неймовірних ідей і надій.

Під час натискання кнопки Пуск на космічній станції і в пункті керування місією будуть присутні діти-мрійники з усіх областей країни.

Вчені кажуть, можна отримати відповідь на сигнал мрій від позаземних цивілізацій нашої Галактики.

«Відслідковувати, де знаходиться Промінь Мрій після відправки можна буде завдяки математичним розрахункам. Зображення закодовані простими числами, що дасть змогу іншим цивілізаціям його зрозуміти. Ризиків такої Космічної Місії немає. Сигнал не може зашкодити космічним апаратам і є екологічним. У Конвенції ООН міститься пункт, який дозволяє відправляти сигнали в космос, якщо вони несуть позитивний посил і там немає агресії. Інформація з малюнками дитячих мрій такою точно є. », — додає Володимир Присяжний.

28 вересня о 20.00 з Києва одночасно з радіосигналом мрій у космос злетить світловий промінь мрій. Це буде художня візуалізація космічної події.

Золочів — Київ — Всесвіт — планета TRAPPISTA-1.

Як мрії полетять до зірок радіосигналом і світлом одночасно з двох точок можна буде спостерігати в прямому ефірі ТСН і на онлайн трансляції. Про цю подію буде знято документальний фільм.

«Ми провели всеукраїнське дослідження, яке показало, що здатність дітей мріяти згасає, а сучасне суспільство не розвиває у них це вміння. Тільки 5% дітей мріють, інші 95% мають переважно матеріальні бажання, а 38% батьків не знають, про що фантазують їх діти. При цьому майже всі діти хочуть мати суперсилу, але мрії — це і є суперсила, що дана нам з народження. Ми покажемо всім надпотужну силу мрії, яка подолає трильйони кілометрів, доторкнеться до зірок і стане Вічністю, покажемо, що наші мрії можуть все і навіть стати частиною Всесвіту», — зазначає куратор проекту Лідія Таран.

Малюнки дитячих мрій протягом року збиралися під час всеукраїнського арт-марафону #моядітячамрія в турі по містах і онлайн.Також на уроках мрій в школах і лікарнях країни.

Організатором та ініціатором запуску мрій в космос виступила команда українського благодійного проекту «Здійсни мрію» 1 + 1 медіа.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео