Вперше у Львові провели змагання між танцюристами на пілоні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вперше у Львові провели змагання між танцюристами на пілоні
15 Грудня, 20:48

Вперше у Львові провели змагання між танцюристами на пілоні

Вчора, 14 грудня, у львівському клубі «Малевич» відбулися міжнародні змагання із пілонного спорту «West Contest Pole». Такого масштабу змагання у Львові проводили вперше. У ньому взяли участь танцівниці із України, Білорусії та Польщі, повідомляє Zaxid.net.

Організували конкурс дві танцювальні львівські школи — «Ванільне небо» та «Шоколад». Серед арбітрів, які оцінювали спортсменок, — багаторазовий переможець, призер міжнародних змагань з Pole Art у Франції, Греції, Угорщині та Україні Олег Забелін, чемпіони світу із Pole sport Андрій Копиняк, чемпіонка Польщі Мальвіна та дворазова чемпіонка України з Pole sport, володарка кубку за кращі трюки на чемпіонаті світу у Китаї Анна Антонова.

Під час конкурсу аматори та професіонали змагалися у категоріях «Арт», «Екзотік» та «Дует». Перемогу у категорії «Арт Аматори» здобула львів’янка Юлія Андреєва, яка представляла клуб «VinillaSky Pole Dance».

“Цього разу мені пощастило бути номер 1. Відчуття дивні, але приємно. Приємно брати участь в такому заході. Нарешті на рідній землі, без 17-годинних поїздок. Звичайно, без чітких настанов та підготовки з моїми тренерами нічого б не було», – розповіла переможниця.

Ліка Липська, яка приїхала на змагання зі столиці, перемогла у категорії «Арт Профі». Полька Джоана Кровіцька з Гданська стала кращою у категорії «Екзотик Аматори». Тетяна Швец, яка на змаганнях представляла одеський клуб «Poli Dream Studio», здобула перемогу як «Екзотик Профі». У «Дуеті» найкращі результати показали Аліна Компанієць та Наталія Яковлєва, які приїхали до Львова із Дніпра.

Фото: вязте із сторінки “Фейсбук” Євгенія Кравса

Відео