Впродовж доби в онлайн-опитуванні про перейменування вулиць у Львові взяли участь понад 10 тисяч осіб | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Впродовж доби в онлайн-опитуванні про перейменування вулиць у Львові взяли участь понад 10 тисяч осіб
09 Червня, 14:22

Впродовж доби в онлайн-опитуванні про перейменування вулиць у Львові взяли участь понад 10 тисяч осіб

Вчора, 8 червня, стартувало голосування за пропозиції щодо перейменування 14 вулиць Львова на сайті Львівської міської ради. Станом на сьогоднішній ранок, 9 червня, Міський центр IT отримав 10028 відповідей в онлайн-опитуванні. Фахівці кажуть, що це високі показники серед інших міських опитувань, які свідчать про велику зацікавленість населення до цього питання. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Голосування за перший блок вулиць проводиться за посиланням.

Зазначимо, наразі львів’яни можуть обрати один із запропонованих варіантів до вулиць: Карла Брюллова, Олександра Герцена, Михайла Глінки, Дагестанської, Василя Жуковського, Петра Козланюка, Володимира Короленка, Миколи Некрасова, Івана Сєченова, Льва Толстого, Антона Чехова, Чуваської, Миколи Скрипника, Миколи Кибальчича.

Опитування триватиме до 15 червня. Після цього робоча група запропонує наступний список вулиць, що потребують нової назви.

Пропозиція, що набере найбільше голосів на вебпорталі міської ради, отримає один голос, що враховуватиметься робочою групою при затвердженні нової назви вулиці. Фінальне рішення щодо перейменування вулиць мають затвердити депутати на сесії Львівської міськради.

Додамо, загалом у Львівській територіальній громаді дерусифікують 53 вулиці, названих на честь російських діячів чи мають назви, що асоціюються з російською імперією, росією чи радянською пропагандою.

Відео