Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Врятували: львівські лікарі спасли 13-річного хлопчика після важкої ДТП
02 Грудня, 09:20

Врятували: львівські лікарі спасли 13-річного хлопчика після важкої ДТП

13-річний хлопчик, який постраждав у страшній аварії біля Золочева, одужує. Дорожньо-транспортна пригода трапилась ще 10 листопада. Весь цей час потерпілий був в реанімації. Але вже зараз його готуюь до переведення з відділення інтенсивної терапії у палату відділення нейрохірургії. Про це розповіли у дитячій лікарні на Орлика.

“Забій головного мозку важкого ступеня з контузійно-геморагічними вогнищами в лобних частках, множинні переломи склепіння черепа та лицевого черепа, закритий перелом обох кісток правої гомілки, пневмоторакс – і першими до оперативного втручання беруться ортопеди-травматологи. Так, хлопчику виконують операцію з репозиції та металоостеосинтезу кінцівок”, – розповідають медики про стан дитини, коли вона потрапили до лікарні.

Згодом нейрохірурги проводять первинну хірургічну обробку верхньої повіки та надбрівної ділянки з пластикою верхньої повіки. І дитину переводять до відділення інтенсивної терапії.

“Після стабілізації соматичного стану та ліквідації пневмотораксу, мультидисциплінарною командою у складі отоларинголога, офтальмолога, нейрохірурга та щелепно-лицевого хірурга Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова – з нашого Територіального медичного об’єднання, розпочали втручання з репозиції та металоостеосинтезу кісток уже лицевого черепа”, – пригадують у лікарні.

Лікарі кажуть, що операція була вкрай складною, тривала 4,5 годин. Однак пройшла без ускладнень. Тому зараз впевнено можна сказати, що дитині нічого не загрожує.
Нагадаємо, аварія трапилась на трасі Київ-Чоп поблизу села Новий Милятин Золочівського району. Автомобіль збив 13-річного пішохода.
Схожі новини