Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Врятували одразу два життя: у Львові провели трансплантацію нирок від посмертного донора
10 Березня, 17:57

Врятували одразу два життя: у Львові провели трансплантацію нирок від посмертного донора

7 березня медики Першого територіального медичного об’єднання Львова пересадили дві нирки від посмертного донора і тим самим врятували два життя: 19-річної дівчини з Івано-Франківська та 37-річної жінки з Тернополя. Обидві мали ниркову недостатність. Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

Донором став 40-річний чоловік, який потрапив до Івано-Франківської обласної лікарні з інсультом. Всі спроби його врятувати, на жаль, виявилися безрезультатними.

Після того, як лікарі діагностували у чоловіка смерть мозку, його дружина погодилася дати дозвіл на трансплантацію для порятунку інших людей. МОЗ висловило подяку за прийняття важливого рішення.

Попри війну Україна продовжує свій шлях до трансплантаційної незалежності. Адже життя кожного українця – найбільша цінність для нас, а збереження життя – пріоритет української системи охорони здоров’я. Операції паралельно виконували дві команди львівських трансплантологів. Загалом з початку року вітчизняні фахівці виконали вже 62 трансплантації, – зазначили у Міністерстві охорони здоров’я.

Схожі новини