Все подароване: секрет нерухомого багатства екс-голови Львівської облради Олександра Ганущина | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Все подароване: секрет нерухомого багатства екс-голови Львівської облради Олександра Ганущина
16 Квітня, 20:26

Все подароване: секрет нерухомого багатства екс-голови Львівської облради Олександра Ганущина

Журналістам NGL media стало відомо про заможну мешканку селища Бориня на Самбірщині, яка, працюючи інфекціоністкою в місцевій лікарні, володіє кількома земельними ділянками в Карпатах, а раніше разом з чоловіком була власницею ще й п’ятьох квартир у Львові – двох на проспекті Шевченка і трьох – в новобудові “Велика Британія”.

Квартири подружжя, щоправда, нещодавно подарувало своїй дочці – Соломії, яка є дружиною екс-голови Львівської облради Олександра Ганущина.

А ще раніше Соломія отримала в подарунок від матері будинок, загальною площею 367 м2, з кількома ділянками у Брюховичах, в якому подружжя Ганущиних й мешкає.

Повертаючись до тещі екс-голови облради, то, за даними видання, лише за минулі два роки сільська 72-річна лікарка Надія Томинець стала власницею семи ділянок у Карпатах загальною площею 8,3 га, в тому числі їй належить майже п’ять гектарів землі в околицях фортеці Тустань, в Уричі, на Сколівщині. Журналісти стверджують, що у 2015-2020 роках Олександр Ганущин, будучи головою облради, мав особливо довірчі стосунки з міським головою Сколе, Миколою Романишиним. І саме підпис Романишина стоїть на рішеннях Сколівської міськради про безкоштовне виділення землі в Уричі, яка в результаті опинилася у власності тещі Олександра Ганущина.

Також жінка наприкінці минулого року стала власницею квартири площею 120 м2 в львівському ЖК «5th Avenue». Її вона отримала у спадщину після смерті уже своєї 90-річної матері Софії Яртим, яка все життя прожила у маленькому селі Ропавське біля Борині. За два роки до смерті вона нібито вклала 1,9 млн грн у цей житловий комплекс.

Якщо вірити документам, у власності самого Олександра Ганущина є лише стара батьківська хата з маленькою ділянкою у закарпатському Рахові, успадкована ним у березні 2021 року. Додамо, що практично усе своє свідоме життя він провів у політиці і на державній службі. Почавши у 25 помічником нардепа, він уже за три роки вперше був обраний депутатом Львівської облради, а у 37 очолив її. Ніколи не займався бізнесом та декларував скромний стиль життя.

Свою причетність до подарунків батьками дружини відкидає, адже в нього, мовляв, з Соломією є шлюбний договір.

«У мене шлюбний контракт з дружиною. Пункт номер один цього контракту – моя дружина та її батьки, яких я дуже люблю, це абсолютно фінансово самостійні люди і не потребують ніякої моєї допомоги», – запевняє екс-голова Львівської облради.

Оцінити реальні фінансові доходи екс-голови Львівської облради за відкритими джерелами сьогодні неможливо – його свіжі декларації приховані через статус військовослужбовця.

Відео