Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Все життя попліч …»: на Сокальщині від коронавірусу померло подружжя лікарів
12 Листопада, 11:47
logo-black

«Все життя попліч …»: на Сокальщині від коронавірусу померло подружжя лікарів

Із 80-річним Богданом Городинчуком та із 79-річною Ганною Городинчук прощаються цими днями на Сокальщині. Подружжя лікарів померло від наслідків коронавірусної інфекції з різницею в один день. Колеги кажуть, медики до останнього віддавались роботі та рятували життя інших.

«Дуже тяжка і болюча втрата для нас. Хороші, добрі і теплі, немає, певно, таких, хто б згадував їх інакше. Пан Богдан працював завідувачем лабораторії, терапевтом. Вже останні роки не на повний робочий день, але його дуже любили у колективі, пацієнти, це була надзвичайно чуйна і добра людина. Пані Ганна – завідувачка гінекологічним відділенням. Лікар вищої категорії, головний спеціаліст району. До останнього вона проводила операції і лікувала жінок, – розповідає головний лікар КНП Сокальської райлікарні Роман Швед. – Все життя вони були разом, йшли рука в руку. І майже в один день пішли з життя».

В лікарні розповідають, що за життя своїх колег боролися близько місяця спочатку в Сокалі, а потім у обласній лікарні Львова. Небайдужі допомагали фінансово. Проте врятувати медиків не вдалось.

«Ганна Миколаївна кілька років тому поборола онкологію, Богдан Ярославович мав серцево-судинні захворювання. З цим можна було б жити ще роки, але коронавірус не дав шансів. На жаль….», – додає головний лікар.

З Богданом Городенчуком Сокальщина попрощалася вчора, 11 листопада. Завтра хоронитимуть Ганну Миколаївну. Обох поховають поруч на місцевому кладовищі.

Схожі новини