Всеукраїнський страйк таксистів: Львів долучився до протесту | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Всеукраїнський страйк таксистів: Львів долучився до протесту
14 Лютого, 13:20

Всеукраїнський страйк таксистів: Львів долучився до протесту

Сьогодні частина українських таксистів не вийшли на роботу в через низькі тарифи на перевезення. Натомість водії вийшли на акцію протесту в різних містах країни. У Львові вони зібралися поблизу стадіону “Арена Львів”.

Таксисти кількох українських компаній вранці у понеділок, 14 лютого, проводять акцію протесту у містах України з вимогою до компаній-агрегаторів підвищити мінімальні тарифи на перевезення та знизити розмір комісії за свої послуги, повідомляє Суспільне.

Київський таксист Валентин Голубєв розповів, що однією з основних вимог є зменшення розміру комісії з боку компаній-агрегаторів.

“Ми зібралися для того, щоб висловити свою думку агрегаторам, які на сьогоднішній день дуже погано себе поводять. Вони забирають у водія близько чверті його заробітку. І так як зараз дуже багато коштує газ, бензин, дизпаливо, водію майже нічого не залишається. Тому зараз ми хочемо провести цю акцію для того, щоб агрегатори до нас прислухалися і знизили свій апетит, знизили відсотки комісій, а також не набагато, але все ж підняли тариф. Тому що зараз тариф економічно невигідний для водія”, — пояснив він.

За словами водія, до протестів долучились таксисти, які працюють із компаніями Uber, Bolt, Uklon, 838 та іншими.

“Зараз мало хто з водіїв працює тільки з однією компанією. Кожен водій має дві-три-чотири програми для співпраці з агрегаторами”, — пояснив він.

Ще один учасник акції Олександр Коноваленко повідомив, що зараз агрегатори беруть 17%, а то й 25% комісії від вартості замовлення. За його словами, з урахуванням вартості палива та обслуговування автомобіля за розміром мінімального тарифу в 45-50 грн водію залишається лише близько 10 грн заробітку. На думку таксиста, вартість мінімального замовлення має становити близько 75 грн.

Водії планують вирушити автоколонами до офісів компаній-агрегаторів, щоб передати їм свої вимоги. І вже 16 лютого провести круглий стіл із представниками таких компаній.

Фото акції у ЛЬвові
Відео