Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Всі 15 житлових будинків, які перевірили у Бориславі, потребують ремонтних робіт
12 Вересня, 17:57

Всі 15 житлових будинків, які перевірили у Бориславі, потребують ремонтних робіт

У Бориславі на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій вирішили організувати ретельну перевірку стану житлових будинків міста. Для цього утворили  спеціальну комісію, повідомляє galnet.

Таке рішення прийняли після трагедії, яка трапилась у ніч на 29 серпня у Дрогобичі. Нагадаємо, внаслідок обвалу частини будинку загинули 8 людей.

Як розповів начальник управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Олег Левицький, за неповних два тижні комісія оглянула 15 будинків. Кожен з них потребує втручання майстрів.

«Аварійних немає, але кожен з них потребує ремонтних робіт. Усі руйнування зафіксовані у відповідних актах із висновком щодо технічного стану споруд, а балансоутримувачам надано рекомендації щодо усунення проблем», – пояснив Олег Левицький.

Комісія повинна обстежити першочергово ще понад 100 будівель. Це, зокрема, будинки, які були вказані у заявах від ПП «Бескид», ПП «Борислав-Комфорт», ЖЕК №3 та від самих мешканців.

Подати заяву на обстеження будинку можна у загальному відділі Бориславської міської ради за адресою вул. Т.Шевченка, 42, 3 поверх, кабінет № 29.

Фото: molbuk.ua

Схожі новини