Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Всі місця у виборчих списках продані: нардеп від «Слуги народу» виходить з партії (Відео)
27 Вересня, 09:16

Всі місця у виборчих списках продані: нардеп від «Слуги народу» виходить з партії (Відео)

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Микола Галушко заявив, що виходить з партії. До Верховної Ради він обирався на 97 окрузі (Бровари). Про це йдеться у відеозверненні Галушка на “Інтерфакс-Україна”, передає Українська правда.

Галушко заявив, що всі місця в списку «Слуги народу» в його окрузі продані, а заяви про боротьбу з корупціонерами і старими елітами залишилися тільки словами.

«Володимире Олександровичу, в 2019 році я разом з вами йшов на вибори. Після обрання вас президентом я йшов разом з вами на вибори до Верховної Ради. Весь цей шлях пройшла зі мною команда однодумців, яка працювала за ідею, за зміну ставлення влади до людей. Минуло майже два роки, але, на жаль, нічого не змінилося», – заявив Галушко.

Нардеп додав, що при розподілів районів виключно з політичним підходом кулуарна політична гра керівництва «Слуги народу» ледь не знищила його рідний Броварський район.

 

«А зараз на місцевих виборах всі місця в списках від партії «Слуга народу» були продані. І заклик йти на вибори боротися з корупціонерами і старими елітами, на жаль, просто слова. Для цього достатньо відкрити список кандидатів від партії «Слуга народу» в моєму окрузі. В таких політичних виборах ні я, ні моя команда брати участь не буде. Тому я, Галушко Микола, офіційно заявляю про вихід з партії «Слуга народу», – додав нардеп.

 

Звернення народного депутата України

Звернення до Президента України! Про свавілля в керівництві партії Слуга Народу.

Опубліковано Народний депутат України – Галушко Микола Леонідович – Округ 97 Субота, 26 вересня 2020 р.

 

 

Фото: УП

Схожі новини