Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Всі пункти пропуску на Львівщині розблоковано
27 Листопада, 15:40

Всі пункти пропуску на Львівщині розблоковано

Євробляхарі припинили акції протесту

Власники автомобілів з іноземною реєстрацією припинили свої мітинги сьогодні зранку. Тепер пункти пропуску через державний кордон працюють у звичному режимі.

“Станом на 12:00 рух транспорту на автомобільних дорогах в Львівській області Львів – Шегині, Львів – Краковець, Львів – Рава- Руська відновлено”, – повідомили в прес-центрі Укравтодору.

Блокування кордону завдало матеріальних збитків Львівській митниці.

“Упродовж 26 листопада Львівська митниця ДФС перерахувала до держбюджету 85 млн грн, тоді як раніше по понеділках ці платежі становили понад 120 млн грн. На сьогодні прогнозують надходження до бюджету 35 млн грн., в той час як по вівторках в середньому перераховували 65 млн. грн,” – розповіли у ДФС у Львівській області.

Також, як розповів керівник Львівської митниці Левко Прокіпчук, у Польщі мають намір заборонити в’їзд для осіб, причетних до блокування кордону. Під час мітингів поблизу пунктів пропуску, активісти не пропустили двох польських дипломатів. Тож тепер у Польщі рішуче налаштовані отримати інформацію про те, хто брав участь у блокуванні кордону.

Схожі новини