Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Встановлять розумне освітлення та Wi-Fi: у Львові оновлять спортивні майданчики
26 Травня, 14:32

Встановлять розумне освітлення та Wi-Fi: у Львові оновлять спортивні майданчики

Учора, 25 травня, на сесійному засіданні депутати підтримали затвердження Програми адаптації існуючої вуличної спортивної інфраструктури для людей з інвалідністю.

Як розповів директор комунального підприємства «Львівсвітло» Олександр Єгоров, перш за все, це передбачає облаштування наявних спортивних майданчиків пристосуваннями, які б зробили їх доступними для маломобільних груп. За його словами, забезпечення доступності та безбар‘єрності є одним з напрямків роботи «Львівсвітла».

 

«Однак, крім того, програма передбачає створення додаткових переваг, які будуть цінними для усіх без винятків прихильників занять спортом просто неба. На майданчиках вже незабаром з‘являться розетки для зарядки гаджетів та точки доступу до Wi-Fi. Окрім того, львів‘яни зможуть почуватись безпечніше під час занять — на майданчиках встановимо камери відеоспостереження», – повідомив Олександр Єгоров.

За словами Олександра Єгорова, прийняття такої програми – це спільна ініціатива «Львівсвітла» та Управління спорту Львівської міської ради. Загалом прийняття програми надасть можливість створити якісну матеріальну базу для занять фізичною культурою та спортом для людей з інвалідністю, покращити матеріально-технічну базу спортивних та тренувальних майданчиків, утримувати в належному стані спортивні майданчики, через систематичне, якісне технічне обслуговування, підтримку спортивно-масових заходів.

Як раніше повідомляв Олександр Єгоров, одне з ключових завдань комунального підприємства «Львівсвітла» є глобально оновити систему вуличного освітлення в місті та зробити їі розумною.  «Львівсвітло» має стати першим комунальним підприємством, яке у своїй діяльності зробить кроки до впровадження принципів розумного міста.

Схожі новини