Встановлювали деталі поганої якості: на Львівському бронетанковому заводі наживалися під час війни | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Встановлювали деталі поганої якості: на Львівському бронетанковому заводі наживалися під час війни
13 Жовтня, 13:28

Встановлювали деталі поганої якості: на Львівському бронетанковому заводі наживалися під час війни

Корупційний механізм розтрати бюджетних коштів керівництвом Львівського бронетанкового заводу, яке входить до структури «Укроборонпрому» викрили працівники СБУ. В час, коли на сході України йде війна і від якості оборонної техніки залежить життя наших воїнів, на бронетанковому заводі дозволяли собі замовляти неякісні комплектуючі та заробляти на цьому.

“Контррозвідники встановили, що організатори оборудки замовляли неякісні гусеничні стрічки до бронетехніки, які не відповідають технічним та якісним характеристикам, а посадовці військового представництва Міноборони «закривали» на це очі”, – повідомляють в СБУ.

Проти винних вже порушили кримінальне провадження за привласнення, розтрату майна шляхом зловживання службовим становищем, їм загрожує до 8 років тюрми.

У приміщенні держпідприємства та у помешканнях фігурантів провадження відбулись слідчі дії.

“Під час обшуків виявлено документацію, яка підтверджує здійснення протиправної діяльності, та партію неякісних запчастин до бронетехніки. За попередньою оцінкою фахівців-експертів у військовій сфері, вони не відповідають вказаним у тендерній закупівлі вимогам”, – додають у структурі.

Зараз у справі тривають слідчі дії для встановлення всіх епізодів злочинної діяльності та притягнення до відповідальності причетних осіб.

  • 0
  • 681
Відео