Встановили особу завдяки мобільному телефону: недалеко Львова на залізничні колії загинув молодий чоловік | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Встановили особу завдяки мобільному телефону: недалеко Львова на залізничні колії загинув молодий чоловік
21 Квітня, 12:44
logo-black

Встановили особу завдяки мобільному телефону: недалеко Львова на залізничні колії загинув молодий чоловік

Вчора, пізно ввечері, у селі Пикуловичі, що належить до Новояричівської  ТГ, Львівського району, на перегоні «Підбірці -Борщовичі», машиністом поїзда № 12 сполученням «Львів – Одеса», між колії було виявлено людину без ознак життя. Як виявилось, загинув 31-річний чоловік із сусіднього села.

«Тарас з Підберізців, мешкає в нашому селі з батьками та дружиною. Виховував дочку, дівчинка в 2 класі. Всім рідним дивно, як він опинився аж у Пиколовичах на колії, адже то трохи далеко від нас, десь з 17 кілометрів буде, ще й пізно вночі», – розповів староста Підберізців Зіновій Кіцак.

У селі кажуть, загиблий чоловік не мав постійної роботи, іноді підпрацьовував на будовах. Як саме опинився на колії в сусідньому селі та що достеменно сталося, зараз з’ясовують правоохоронці. Тіло загиблого забрали на експертизу. Відомо, що чоловіка не одразу могли ідентифікувати, адже він отримав доволі сильні ушкодження обличчя, а документів при собі не мав. Встановили особу за допомогою мобільного та останніх телефонних дзвінків.

Відео