Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Встигли врятувати лише свої життя»: на Жовківщині мама з п’ятьма дітьми опинилася без даху над головою
12 Листопада, 20:07
logo-black

«Встигли врятувати лише свої життя»: на Жовківщині мама з п’ятьма дітьми опинилася без даху над головою

Надія Валько з п’ятьма дітьми віком від 7 до 18 років зі села Боянець на Жовківщині опинилися під відкритим небом. Вчора вночі, 11 листопада, у них вщент згорів будинок, в якому мешкали. Вони залишилися без документів, грошей та найнеобхідніших речей.

«Пожежа сталася о третій ночі. Ми спали, нічого не чули. Тривогу забила донька, яка через напіввідчинені двері у кімнату почула запах диму. Одразу розбудила мене. Почали  виводити на свіже повітря дітей та 86-річну бабусю, яка живе разом з нами. Поки приїхали рятувальники, усе згоріло дотла. Ми встигли врятувати лише свої життя. Свідоцтва про народження, паспорти, документи на хату – усе знищив вогонь», – розповідає LMN Надія Валько.

Жінку з дітьми та бабусею прийняла тимчасово пожити її мама. Тепер у будинку доводиться водночас мешкати 15 людям.

«Було все – і в один момент воно зникло. Рятувальники припустили, що пожежа трапилася, бо проводка замкнула. Але вогонь виник на горищі, а там немає проводки. Думаю, що це міг бути підпал. На днях зі своїм колишнім чоловіком офіційно розлучилася…», – припускає Надія Валько.

Односельчани та місцева влада звертається до усіх небайдужих з проханням допомогти  з одягом та теплим взуттям цій багатодітній родині. Мати і діти віком: дівчата – 9 (142 см), 17(165 см), 18 років (168 см), хлопці – 7 (140 см), 13 років (175 см). Розмір взуття: дівчата – 40, 39, 38, 36; хлопці – 45, 36.

Оскільки сім’я залишилась без нічого, просять також приносити: теплі речі, постіль, ковдри, подушки, піжами, кімнатні тапочки, засоби гігієни, побутову хімію, посуд, побутову техніку, шкільне приладдя, продукти тривалого зберігання.

Речі можна залишити у приміщенні Великомостівської міської ради за адресою: м. Великі Мости, вул. Шевченка, 6.

Адреса Нової пошти – с. Боянець, вул. Чорновола, 40а, відділення №1, отримувач Валько Надія, тел. 0979002712. За цим номером можна уточнити розміри і які речі потрібні.

Номер картки доньки Надії: Валько Любов – 4149 4991 4278 5391.

Фото: Фейсбук

Схожі новини