Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Втекли від бабусі: безвісти зниклу сім’ю із Жидачівщини знайшли
28 Вересня, 15:43

Втекли від бабусі: безвісти зниклу сім’ю із Жидачівщини знайшли

Два дні поліцейські Львівщини розшукували безвісно зниклу сім’ю із Жидачівщини. Про зникнення своєї 28-річної внучки, її чоловіка та двох діток, 8-річної дівчинки і тримісячного хлопчика, повідомила 78-річна бабуся. Жінка не знаходила собі місця всі ці дні та ледве їх пережила.

«Пенсіонерка звернулась із заявою. Повідомила, що її рідні, які мешкали в тому ж селі, що й вона, просто зникли. Не виходять на зв’язок і нікому нічого не відомо про їхнє місце перебування. За словами заявниці, онука з сім’єю, які проживали у тому ж селі, зникли ще 24 вересня. В поліцію вона прийшла 26-го. Дуже хвилювалась. Інформацію про зниклих поліцейські негайно розіслали у всі підрозділи», – каже Світлана Добровольська із поліції Львівщини.

Як виявилось, молоде подружжя зі своїми дітьми, нікого не попередивши, поїхали із села. Знайшли їх правоохоронці аж у Дніпропетровській області, в одному із сіл Нікопольського району. Всі були живі та здорові, просто не виявили за потрібне попередити бабусю про свій від’їзд.

ФОТО: ілюстративне

 

Схожі новини