«Втішного немає нічого»: стан жінки, яку у Львові вдарило струмом, погіршився | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Втішного немає нічого»: стан жінки, яку у Львові вдарило струмом, погіршився
19 Липня, 15:03

«Втішного немає нічого»: стан жінки, яку у Львові вдарило струмом, погіршився

26-річну Ірину Петрик, яку 9 липня на станції Підзамче у Львові вразило струмом на цистерні вантажного потяга, під’єднали до апарату ШВЛ. Наразі жінка перебуває у важкому стані. У неї розвинулася пневмонія. Ймовірно, це трапилось через ураження струмом, передає Твоє місто.

Завідувач Центру термічної травми та пластичної хірургії 8-мої міської лікарні Василь Савчин розповів, у перші дні після інциденту пацієнтка була при свідомості, однак зараз її стан важкий. Минулого тижня постраждалій провели кілька висікань змертвілих тканин на тілі.

«Ми за неї боремося, але прогнозів ніяких не даємо. Втішного немає нічого. Зараз вона заінтубована, знаходиться на штучній вентиляції легень, бо у неї розвинулися проблеми з легенями», – зазначив медик.

За словами Савчина, ймовірно, струм таки вразив легені жінки.

Ірина Петрик родом з Волинської області. Її батьки увесь час перебувають поруч із донькою. Їм доводиться купувати дорогі ліки, щоб полегшити біль постраждалої та пришвидшити її лікування. Інколи медикаменти на день коштують понад 10 тисяч гривень.

Богдан Шведт, який організував допомогу для жінки, розповів, що зараз вона не потребує донорської крові.

«Щодо коштів, то так, вони потрібні, адже не відомо, як довго вона перебуватиме ще у лікарні і яке буде подальше лікування. Багато медикаментів батькам доводиться купувати самим, хоча вони кажуть, що справляються», – додав чоловік.

Наразі жінці потрібні 5 антибіотиків вартістю по 2,5 тисячі гривень кожен. Банківський рахунок для допомоги Ірині Петрик залишається відкритим: 5168872770465812 (OTP), 5375414101276268 (mono) та 4149 4993 4416 9972 (мати Петрик Лариса Олександрівна).

Нагадаємо, що Ірина вилізла на цистерну потяга, аби зробити селфі. Її вдарило струмом. Жінка отримала 70% опіків тіла. У неї обпечені тулуб, руки та ноги. Її госпіталізували у восьму лікарню Львова.

Фото: Фейсбук

Відео