Втратила багато крові: у Львові прооперували 11-річну дівчинку, яку збив автомобіль | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Втратила багато крові: у Львові прооперували 11-річну дівчинку, яку збив автомобіль
01 Червня, 13:58

Втратила багато крові: у Львові прооперували 11-річну дівчинку, яку збив автомобіль

У лікарні Святого Миколая медики прооперували 11-річну дівчинку, яка потрапила у ДТП. Крім того, аби стабілізувати її стан лікарі провели переливання крові. Про це розповіли у Першому медичному об’єднанні Львова.

16 травня Антоніна разом із друзями поверталася з прогулянки. Вона пригадує, що переходила пішохідний перехід на зелений сигнал світлофора. Аж раптом нізвідки виїхав автомобіль та наїхав на неї. Дівчинку госпіталізували до лікарні.

«В Антоніни був відкритий перелом обох кісток лівої гомілки. Аби врятувати кінцівку та згодом відновити її функції, спеціалісти ортопедо-травматологічного  відділення провели дитині складне втручання – відкриту репозицію і металоостеосинтез. Простими словами: вони вправили переломи, провели співставлення кісткових уламків та зафіксували їх стержнями, аби кістки правильно зрослися»,  – зазначили у лікарні.

Антоніна втратила багато крові, в неї був низький тиск. Аби стабілізувати її стан, медики під час операції провели переливання крові.

Операція минула успішно. За більш ніж тиждень після аварії, дівчинка добре себе почуває. Навіть більше – вона малює та готується повернутись додому.

Відео