Втратила руку, ногу та ненароджену дитину: львівські медики допомогли важкопораненій жительці Лиману | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Втратила руку, ногу та ненароджену дитину: львівські медики допомогли важкопораненій жительці Лиману
02 Червня, 12:42

Втратила руку, ногу та ненароджену дитину: львівські медики допомогли важкопораненій жительці Лиману

До лікарні Першого медичного об’єднання доправили важкопоранену жительку Лиману, яка внаслідок ракетного обстрілу втратила руку, ногу та дитину, яку носила під серцем. Її історію розповідає пресслужба Об’єдання.

Під час ворожого обстрілу Лиману 1 травня одна з ракет влучила просто в квартиру, де мешкала родина Герман: 35-річна Катерина, її чоловік Костянтин та 6-ти річний син Дамір.

Оскільки чоловік не постраждав, то зміг витягти дружину з-під уламків і винести її до рятувальників, які доправили жінку до лікарні у Слов’янську. Там у Катерини діагностували важкі травми: осколки в животі, поранені руки та ноги, велика втрата крові.

«До останнього медики боролися й за життя 12-тижневої дитинки, яку так і не вдалося врятувати…», – розповіли лікарі.

Зі Слов’янська жінку перевезли до Дніпра, а через деякий час в Київ, а потім до Львова. Зараз жінка евакуйована за кордон для протезування та подальшої реабілітації. Але вона налаштована якнайшвидше повернутися до України.

«Катерина каже, що зараз її головне завдання – це пройти швидше лікування та повернутися в Україну, адже восени хоче вести синочка до школи у перший клас», – розповіли в пресслужбі ПМО.

Відео