Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Втратили ноги, але вижили: у Львові допомагають сім’ї, яка постраждала на вокзалі в Краматорську (ВІДЕО)
11 Травня, 12:09

Втратили ноги, але вижили: у Львові допомагають сім’ї, яка постраждала на вокзалі в Краматорську (ВІДЕО)

У Львові медики надають допомогу сім’ї, яка постраждала під час ракетного обстрілу вокзалу в Краматорську у квітні. Жінка втратила одну ногу, а дочка – обидві. У лікарні їх доглядає 11-річний брат Ярослав. Цю історію розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Як пригадує мама Наталя, коли вона розплющила очі, то перше, що побачила, так це їхню тітку, яка вже лежала, а на ній свою доньку Яну. Жінка намагалася підвестися на ноги, але не могла.

«Подивилася на свої ноги, потім на ноги доньки і помітила, що на ній немає кросівок», – каже Наталя.

Яна також згадує з жахом події того дня.

«Хотіла встати на ноги, кудись втекти, знайти маму, брата, але не могла. Було дуже боляче. Коли подивилася на ноги, то розплакалась», – каже дівчинка.

Матері та доньці ампутували нижні кінцівки. Чоловік Наталі на фронті, частина родичів залишилася у Донецькій області. У лікарні їм допомагає 11-річний син – він все подає, приносить, кличе медсестру, санітарку, за потреби – ходить у магазин.

Зараз сім’я планує поїхати в Яремче, де мешкає сестра чоловіка, а згодом за кордон – на протезування. Куди повертатиметься сім’я після усього, ще не знають.

«Подруга Яни дзвонила і розповідала, що біля нас уже 6 будинків розвалені і згорілі. Туди не поїдемо, якщо там залишаться рашисти», – додала Наталя.

Нагадаємо, 8 квітня російські війська атакували балістичною ракетою “Іскандер” залізничний вокзал у Краматорську. У той час тут перебувало близько 4 тисяч людей, які чекали евакуації.

Схожі новини