Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вцілілі члени екіпажу Ан-12 поки не хочуть говорити про аварію
08 Жовтня, 11:48

Вцілілі члени екіпажу Ан-12 поки не хочуть говорити про аварію

Тіла чотирьох загиблих в авіакатастрофі Ан-12 біля Львова віддали рідним для поховання. У них та їхніх родичів відібрали зразки ДНК. Фрагменти тіла ще однієї загиблої людини поки що у морзі.

Як відомо, серед загиблих – командир Віталій Степаненко, помічник командира Ігор Маєвський, штурман Юрій Кузьменко, боровий технік Ігор і радіооператор Ігор Завадюк.

Троє членів екіпажу, які вижили після аварійної посадки,  перебувають у восьмій міській клінічній лікарні Львова. Це два інженери Олег Шахов та Андрій Амелькін, а також ще один бортовий технік Андрій Корякін. Під час аварії вони перебували у носовій частині літака.

Ці чоловіки родом з Києва, Запоріжжя та Вінниці. Їхній стан стабільний і, як кажуть лікарі, усі йдуть на покращення, передає “Захід.нет”. Найважчого пацієнта із пошкодженою судиною уже перевели із реанімації у хірургічне відділення, де йому відновлюють кровопостачання

«Наразі стан пацієнтів стабільний, вони при свідомості і вирішили утриматися від коментарів, які не стосуються їхнього стану здоров’я», ‒ каже заступник головного лікаря 8-ї клінічної лікарні Ігор Стояновський.

Нагадаємо, поліцейські назвали чотири основні версії падіння літака: помилка пілота, помилка командно-диспетчерського пункту, погодні умови і несправність літака.

Фото: ТСН

Схожі новини