Вулиця у Дрогобицькому районі стала рекордсменкою України | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вулиця у Дрогобицькому районі стала рекордсменкою України
01 Грудня, 17:52

Вулиця у Дрогобицькому районі стала рекордсменкою України

Село Орів на Дрогобиччині увійшло до Книги рекордів України. Тут зафіксували найдовшу у державі вулицю. Йдеться про вулицю Тараса Шевченка, протяжність якої становить 14 кілометрів.

А саме село Орів є найдовшим та найбільшим за площею селом Львівської області. До 1967 року воно за площею було більшим навіть за Львів.

У Львівській облдераждміністрації вважають, що ця подія є важливою для регіону загалом. Тут йдеться про розвиток туризму, сіл та інвестиції. Адже біля Орова починається національний парк “Сколівські Бескиди”.

В околиці цього населеного пункту реалізовують проєкт  “ВелоБескиди: розвиток пішохідно-трекінгової та велосипедної інфраструктури” та триває будівництво оглядової вежі на території регіону Трускавець – Орів – Борислав – Східниця.

Додамо, в управлінні туризму і курортів повідомили, що територія поблизу села є однією з найбільш придатних в Україні для заняття дельтапланеризмом.

Ще з 1934 року тут почали проводити 4-денні курси, згодом організували цілу школу. Адже тут рельєф найкраще підходить для запуску дельтапланів при будь-якому напрямку вітру.

Нагадаємо, нещодавно до Книги рекордів України записали місто Стрий. Тут організували найбільший живий ланцюг у кольорах державного прапора.
Відео