Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Старому Самборі проведуть благодійну акцію на підтримку онкохворої Вікторії Васильків
03 Жовтня, 19:41
logo-black

У Старому Самборі проведуть благодійну акцію на підтримку онкохворої Вікторії Васильків

Завтра, 4 жовтня, у Старому Самборі проведуть благодійний захід на підтримку 9-річної онкохворої Вікторії Васильків з Тершова. Наприкінці травня їй поставили діагноз – саркома Юінга. Оперували дівчинку в Львові, в західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, там пройшла кілька хіміотерапій. Зараз Вікторія  з мамою перебуває на лікуванні в Іспанії,  необхідно пройти курси протонної терапії.  Вартість лікування оцінили у майже 150 тисяч євро.  Спільними зусиллями вже вдалось зібрати половину необхідної суми.

2-104
1-213

«Знаєте, на нашу долю випало важке випробування.  Але Господь дає людей, які допомагають йти нелегким шляхом. Я й подумати не могла, що у нас такі співчутливі та добрі люди. Що здоров’ям чужої дитини можуть перейматися знайомі і незнайомі люди. От і завтрашня акція – то є, направду, зворушливо до сліз.  Волонтери з Самбора з організації «Добрі справи» уже провели для нас один захід в своєму місті, завтра – у Старому Самборі. То ж скільки світлих людей долучаються до порятунку нашої донечки. Хай Бог воздасть їм сторицею», – розповідає LMN мама Вікторії.

Організатори запланували свято для дітей і дорослих, яке  триватиме понад 3 години.  У програмі –  розважальні  музичні, пісенні й  танцювальні номери. Для дітей  буде цікава дитяча зона, буде діяти благодійна ярмарка,  де можна придбати смачну випічку. Родзинкою благодійної ярмарки буде номер «Подаруй копілку Вікторії».

«Бог діє через людей. Дякую тим, хто організовує, дякую тим, хто жертвує. Ми віримо, що наша Вікторія переможе рак. І дуже тішимося, бо наш лікуючий медик дає позитивні прогнози й каже, що Вікторія має великі шанси повністю вилікуватись і забути про все це, як страшний сон. Але ваша фінансова допомога нам дуже потрібна,  – каже  пані Галина.

Початок благодійної акції о 15.30.  Захід проходитиме на центральній площі міста.

Схожі новини