Вибори не допоможуть: історик Володимир В’ятрович про перспективи блокування кордону поляками | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вибори не допоможуть: історик Володимир В’ятрович про перспективи блокування кордону поляками
03 Березня, 11:46
logo-black

Вибори не допоможуть: історик Володимир В’ятрович про перспективи блокування кордону поляками

Історик і народний депутат Володимир В’ятрович переконаний, що місцеві вибори в Польщі в квітні цього року ніяк не вплинуть на вирішення ситуації на кордоні з Україну. Його, нагадаємо, з 9 лютого блокують польські фермери.

«Чи можливо, що ситуація зміниться після виборів. Не зміниться! Це знову спроба знайти прості рішення на складні питання. І кожного разу, коли у нас щось не так з польськими стосунками ми чуємо дуже простий меседж – давайте зачекаємо це просто у них президентські вибори… Минуло два роки, ой, зараз у них парламентські вибори… Тепер давайте зачекаємо, бо у них місцеві вибори Насправді вибори тут ні до чого. Проблема глибша і мені дуже прикро, що наша влада намагається шукати дуже простих відповідей. Чекати, що після виборів все повернеться на круги своя – це проста відповідь», – заявив Володимир В’ятрович в ефірі проєкту «Погляд з Хмарочоса».

За його словами, влада мала би більш рішуче відстоювати український національний інтерес в діалозі з сусідами, зберігаючи приязні стосунки, розуміючи, що це один з наших стратегічних партнерів.

«Ситуація серйозна і я не думаю, що вона розрулиться цієї весни. Але якщо не буде бажання від української влади і з боку польської влади розрулити цю ситуацію, то очевидно, що вона може тільки поглиблюватися», – сказав Володимир В’ятрович.

Повну версію розмови з народним депутатом дивіться на youtube-каналі LMN.

User Image
Юлія Аронова
Відео