Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вибуху не було, тріснула пластина: у винниківському госпіталі розповіли, що трапилося насправді
21 Листопада, 16:14

Вибуху не було, тріснула пластина: у винниківському госпіталі розповіли, що трапилося насправді

У Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи вчора ввечері, 21 листопада, вибуху не було. Про це розповіли працівники госпіталю на своїй сторінці у Фейсбук.

«Вчора вийшла з ладу система кисневого постачання. Вибуху не було! Причиною поломки стала тріснута пластина!» – йдеться у повідомленні.

У госпіталі зазначили, що потерпілих серед пацієнтів і персоналу немає. До місця події виїхало 16 бригад екстреної медичної допомоги, забезпечених киснем та апаратами ШВЛ.

«Проводилась евакуація кисневозалежних пацієнтів в обласні та міські заклади охорони здоров’я Львова. Серед них 11 перебували на штучній вентиляції легень. Всього з госпіталю евакуйований 21 пацієнт, серед яких 3 на ШВЛ», – додали працівники лікарні.

Станом на 00.25 21 листопада подача кисню була відновлена, евакуацію пацієнтів припинена. Наразі госпіталь продовжує роботу в штатному режимі.

Нагадаємо, що вчора ввечері міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що у Винниках евакуювали COVID-хворих з лікарні, в якій стався вибух при заправці киснем.

Фото: ДСНС у Львівській області

Схожі новини