Виділені смуги для громадського транспорту: де саме | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Виділені смуги для громадського транспорту: де саме
21 Листопада, 20:59

Виділені смуги для громадського транспорту: де саме

На cеми вулицях Львова виділять смуги для руху громадського транспорту. Таке рішення у середу, 21 листопада, прийняла міська комісія з безпеки дорожнього руху.

Смуги для руху громадського транспорту створять на вул. Пасічній (в обох напрямках на ділянці від вул. Китайської до вул. Таджицької), вул. Любінській та Окружній (на Любінській на ділянці від моста і до Окружної, а також вздовж всієї Окружної в обох напрямках), вул. Городоцькій (зі сторони приміського вокзалу на ділянці від вул. Чернівецької до вул. Народної), просп. Чорновола (на ділянках від вул. Детька до вул. Липинського у напрямку від центру і від вул. Липинського до вул. Куліша у напрямку центру), вул. Хмельницького (в обох напрямках від вул. Липинського до вул. Грінченка), вул. Стрийській (в обох напрямках від вул. Героїв Майдану до вул. Вернадського), на вул. Кульпарківській (від вул. Володимира Великого до Героїв УПА і від вул. Антоновича до вул. Володимира Великого у зворотному напрямку).

На усіх цих ділянках крайню праву смугу виділять для руху громадського транспорту. У такий спосіб у міськраді вирішили надавати перевагу у русі не приватному, а громадському транспорту.

Відео