Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вихованцеві інтернату зі Жовківщини подарували квартиру у Кам’янка-Бузькому районі
07 Липня, 20:21
logo-black

Вихованцеві інтернату зі Жовківщини подарували квартиру у Кам’янка-Бузькому районі

Сьогодні, 7 липня, 18-річному хлопцю-сироті зі села Куликів на Жовківщині урочисто вручили ключі від квартири в селищі Добротвір у Кам’янка-Бузькому районі.

Хлопець, позбавлений батьківського піклування, у березні цього року відсвяткував повноліття. Мама залишила його майже відразу після народження, виховувався в інтернаті і дитячому будинку сімейного типу. Цього року завершив навчання у Львівському вищому професійному училищі комп’ютерних технологій та будівництва, розповідають у ЛОДА.

Двокімнатна квартира, придбана для нього, коштує 405 тис грн. На її купівлю з Державного бюджету виділили 365 тис грн. З районного бюджету  та з бюджету Куликівської селищної ради дофінансували 40 тис грн.

«За програмою підтримки сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, у нашому селищі вже придбали три житла. Так, дітей, які ростуть без батьків, треба соціалізовувати, давати їм «візитку» у життя. Але вони часто розгублені, тому потребують великої підтримки й після того, як у них вирішиться проблема зі житлом, – LMN розповідає Роман Ніколаєв, селищний голова Добротвору. – З одним таким хлопчиною ми спочатку мали серйозні проблеми, але з часом він почав вирівнюватися, на роботу влаштувався. Натомість маємо нашого місцевого хлопця, якому змогли допомогти лише з кімнатою у гуртожитку. Надіємося, що йому теж допоможуть збільшити житлову площу».

Фото: ЛОДА

Схожі новини