Вихователям піднімуть зарплату на 10% | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вихователям піднімуть зарплату на 10%
11 Лютого, 15:01
logo-black

Вихователям піднімуть зарплату на 10%

Сьогодні, 11 лютого, під час скайп-наради голови Львівської ОДА Олега Синютки з керівниками РДА обговорювали оплату праці працівникам дошкільної та позашкільної освіти у закладах, які фінансуються з місцевих бюджетів.

Керівник області доручив головам райдержадміністрацій, міст та ОТГ впродовж місяця прийняти рішення про підвищення зарплат цим фахівцям. Надбавка має становити 10%.

 

“10 процентів – то дуже мало. Бо все – комуналка, продукти – дорожчає значно більше. Он лише за проїзд у маршрутках з лютого на 40% більше платимо, – розповідає LMN  вихователь дитсадка у Львові Ірина Січкарик. – У січні я мала додаткові години, бо напарниця захворіла. Заробила 4200 гривні. У грудні – 3700.  Якщо зарплату підвищать приблизно на 400 гривень, це не надто покращить наш добробут. Всі знають, яка непроста робота у вихователів. А яка відповідальність. Я і мої колеги постійно думаємо про зміну роботи. Комусь пощастило влаштуватися у приватний заклад. Там заробіток – 5-6 тисяч на місяць.”

Зарплата вихователів комунальних закладів залежить від кваліфікації, категорії, стажу. Працівники дитсадків, які працюють багато років, отримують біля 6 тис грн.

Фото: ЛОДА

Відео