Вийшов друком другий номер журналу “Локальна історія” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вийшов друком другий номер журналу “Локальна історія”
28 Листопада, 19:45

Вийшов друком другий номер журналу “Локальна історія”

Марія Оринчак

Учора розпочався продаж другого номера журналу “Локальна історія”. Як і перший, він складається із 96 сторінок репортажів, біографій, інтерв’ю та унікальних світлин. Видали 1000 примірників.

 

Провідною темою цього випуску є польсько-українська війна.  Є також інтерв’ю з професором Гарвардського університету Сергієм Плохієм щодо публічної історії. Також є матеріали про Листопадові бої та інтерв’ю з режисером фільму “Король Данило” Тарасом Химичем. І, як звично, матеріали з етнографічних експедицій. До кінця року ми плануємо випустити ще один номер,” – каже Тарас Чолій, співзасновник проекту “Локальна історія”

Журнал можна придбати онлайн або в книгарнях мережі “Є” у 15 містах України. Ціна примірника – 90  гривень. Якщо купувати разом перший і другий випуск, передбачена знижка. Видавці кажуть, що кількість журналів першого випуску обмежена.

Нагадаємо, “Локальна історія” – проект, що існує вже п’ятий рік в інтернет-просторі і за цей час його команді вдалося охопити близько півтори тисячі населених пунктів та зафіксувати спогади понад 5 тисяч людей. У жовтні відбулась презентація однойменного друкованого журналу. Робота над виходом першого номеру друкованої версії тривала близько 9 місяців.

Відео