Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Виконувачем обов’язків ректора Лісотехнічного університету став ексдепутат облради від Партії регіонів
15 Березня, 10:48
logo-black

Виконувачем обов’язків ректора Лісотехнічного університету став ексдепутат облради від Партії регіонів

Сьогодні, 15 березня, у Львівському Національному лісотехнічному університеті України очікують на офіційне представлення нового виконувача обов’язків ректора. Як повідомляє Leopolis.news, ним стане 65-річний Володимир Загорський. Відповідний наказ МОН підписали у п’ятницю, 12 березня.

LMN підтвердили цю інформацію у Львівському Національному лісотехнічному університеті. Кажуть, що, скоріш за все, Володимира Загорського познайомлять з колективом закладу сьогодні опівдні.

«О 12 годині  має бути ректорат. Думаємо, що на ньому відбудеться офіційне представлення. Про нового в.о. вже знали у четвер, 11 березня», – кажуть у лісотехнічному університеті.

Родом Загорський із Великих Мостів на Червоноградщині. За освітою – економіст. У 2003 році очолив Інститут економіки та фінансів Львівської комерційної академії, був ректором Національного університету Державної податкової служби. З 2007 року і до сих пір працював директором Львівського регіонального інституту державного управління. Також він був депутатом Львівської обласної ради VI демократичного скликання від Партії регіонів.

Нагадаємо, що у Національному лісотехнічному університеті України відбулись кілька турів виборів ректора, однак нового керівника не вдалось обрати, бо ніхто з кандидатів не брав понад 50% голосів. Разом з тим і в першому, і в другому турах найбільше голосів здобув доцент Володимир Холявка.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

  • 0
  • 2144
Схожі новини