Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вимушені переселенці зможуть безкоштовно орендувати велосипеди у Львові
07 Липня, 20:00

Вимушені переселенці зможуть безкоштовно орендувати велосипеди у Львові

У Львові створюють благодійний велопрокат Ровер.рент, яким зможуть користуватися вимушені переселенці. Перші кілька десятків велосипедів для цього вже прибули до Львова з Данії.

Як повідомляє пресслужба Львівської міськради, до Львова в межах благодійної кампанії Bikes4Ukraine доставили першу партію велосипедів із Данії – 100 одиниць. Ними зможуть безоплатно користуватися вимушено переміщені українці, які знайшли тут прихисток. Частину двоколісних передадуть на модульне містечко на Сихові, іншу частину відправлять в деокуповані міста України.

«Благодійну кампанію зі збору роверів — Bikes4Ukraine — започаткував у себе на батьківщині данський містопланувальник та ведучий програми “Life-Sized City” Мікаель Колвілл-Андерсен з групою однодумців. Мета проєкту – зібрати 2 тис. велосипедів та 2 млн данських крон. Кошти необхідні на збір та доставку роверів до Львова», – йдеться в повідомленні мерії.

В межах проєкту Ровер.рент двоколісний транспорт можна буде взяти на одній з 10 станцій велопрокату. Скористатися цим зможуть зареєстровані у Львові вимушені переселенці. Станції облаштують у місцях проживання переселенців та в локаціях, які їм потрібно відвідувати. Зараз велосипеди юридично оформляють та готують до запуску прокату.

Схожі новини