Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Винні досі не покарані»: нардепів просять допомогти розслідувати сміттєву кризу
28 Січня, 14:31

«Винні досі не покарані»: нардепів просять допомогти розслідувати сміттєву кризу

Активісти «Української Галицької партії» звернулися до міжфракційного об’єднання нардепів «Львівщина» з проханням ініціювати створення тимчасової слідчої комісії щодо сміттєвої кризи у Львові та об’єктивним розслідуванням цієї ситуації.

Як відомо, у травні 2016 року на території Грибовицького сміттєзвалища сталася велика трагедія. Масштабна пожежа спричинила обвал твердих побутових відходів. Під завалами загинули троє рятувальників. Після цього люди почали блокувати вивезення сміття на полігон, це призвело до екологічної катастрофи.

Активісти «УГП» обурюються, що за майже 4 роки не відбулося об’єктивного розслідування цієї ситуації. Два місці тому вони зверталися до нардепів-мажоритарників Львова щодо створення тимчасової слідчої комісії. Та відповіді не отримали. Тепер апелюють до міжфракційного об’єднання.

“Сміттєва криза, яка вибухнула у 2016 році, стала логічним наслідком бездіяльності багатьох безвідповідальних чиновників різних рівнів. До сьогодні ми не поставили крапку в цьому питанні. Винні не покарані, питання вивезення та утилізації ТПВ у Львові не налагоджено належним чином і домовленості між чиновниками досі залишаються під грифом “таємно.” Ми хочемо, аби винних за той сміттєвий жах, що творився у нашому місті – покарали”, – говорить голова політради Української Галицької Партії Ірина Моряк.

Нагадаємо, у Львові досі немає відкритого проєкту будівництва майбутнього сміттєпереробного заводу.

 

«А що найгірше – львівська сміттєва трагедія ніяк не вплинула на подальшу  державну політику – в країні досі  не працює загальна система вирішення проблеми з утилізацією ТПВ», – каже депутат Львівської міськради від фракції «УГП» Мирослав Данилків.

Фото: Політека

Схожі новини