Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Винниківські господині спекли для воїнів понад п’ять тисяч пасок (ВІДЕО)
20 Квітня, 16:50
logo-black

Винниківські господині спекли для воїнів понад п’ять тисяч пасок (ВІДЕО)

Винниківські господині напекли пасок не лише для своїх родин: для воїнів з містечка відправлять понад  п’ять тисяч великодніх хлібів. До акції долучилися місцеві підприємці, які мають міні-пекарні, та небайдужі мешканки Винник.  

«Скільки себе пам’ятаю, у Винниках є традиція на Великдень ділитись необхідним з тими, хто цього потребує – у нас є госпіталь, є майже 300 родин у скруті, тепер є ще майже півтори тисячі біженців, і, звичайно, наші воїни, які зараз виконують найважливішу роботу. Ми навіть не сподівались, що вдасться зібрати стільки пасок, думали, максимум тисячу буде. Але, як бачимо, українці завжди вміють самоорганізовуватись, а в час війни особливо», – розповів LMN керівник офісу Львівської громади у Винниках Богдан Шустер.

1777642b-3460-4843-9e06-d3431b247a8e

Рекордсменкою за кількістю випечених пасок стала 45-річна приватна майстриня, яка пече солодощі на замовлення, Мар’яна Стаховська. За тиждень жінка подужала випекти тисячу пасок для захисників. Винниківчани підозрюють, що для цього господині довелось сім ночей практично не спати. Продукти громада закупила, однак вся робота була на жінці.  

«Також сьогодні забрали 500 пасок з дитячого садочка, які випекли виховательки. Далі будемо формувати кошички: люди приносять також домашнє м’ясо, копчені вироби. З Німеччини нам передали 9 тисяч термічно оброблених яєць, які можуть довго зберігатись. Комунікуємо з водіями, які все це зможуть розвести. Наші хлопці воюють на різних напрямках, будемо намагатись нікого не обійти увагою. Старатимемось також дістати різноманітну амуніцію, але це вже, як вдасться», – каже LMN Богдан Шустер. 

Чоловік активно волонтерив також у 2014-му, тож знає з перших уст, наскільки важливою для воїнів є така підтримка на свята. 

«Для хлопців дуже важливо у ці світлі дні отримувати частиночку рідного дому, малої батьківщини. Дуже важливе оце відчуття, що про тебе пам’ятають, твою роботу цінують, розуміють її значення. Особливо зворушують дитячі малюнки. Наші діточки теж їх підготували. Відправимо разом з пасочками», – зазначає Богдан Шустер. 

359b1092-0fc2-4c15-9954-7488fb7914e6
71379c03-4382-4cc7-a81d-2491220c589b
Схожі новини