Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Виплати при народженні дитини обіцяють збільшити вже з нового року
26 Травня, 18:40

Виплати при народженні дитини обіцяють збільшити вже з нового року

Уряд погодив проєкт закону, відповідно до якого розмір державної підтримки при народженні або усиновлені дитини пропонують збільшити до 50 тисяч грн. Про це йшлося на засідання Кабміну сьогодні, 26 травня.

Як повідомляє Громадське, розмір допомоги збільшать уже з 1 січня 2022 року. Тепер його має ухвалити парламент. Водночас прем’єр-міністр Денис Шмигаль переконує, що збільшувати розмір допомоги будуть і у наступні роки, зважаючи на показник інфляції.

Так, із 1 березня 2023 року і щороку з 1 січня передбачається збільшення розміру виплат при народженні дитини на прогнозний показник зростання індексу споживчих цін (грудень у порівнянні з груднем попереднього року).

«Звичайно, що збільшення виплат, це лише частина стратегії підтримки молодих родин. Паралельно з цим ми будемо покращувати якість медицини для дітей, будувати нові дитячі садочки, школи, дамо можливість молодим родинам придбати власне житло в межах програми пільгової іпотеки», — обіцяє Шмигаль.

Наразі розмір допомоги становить 41 280 гривень, з яких 10 320 гривень (25%) виплачують одразу, а решту – протягом наступних 36 місяців.

Схожі новини