Випив і мало не помер: медики врятували життя львів’янину, в якого розірвався стравохід | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Випив і мало не помер: медики врятували життя львів’янину, в якого розірвався стравохід
21 Березня, 18:27

Випив і мало не помер: медики врятували життя львів’янину, в якого розірвався стравохід

У лікарні Святого Луки медики врятували 49-річного львів’янина. У нього діагностували розрив стравоходу після застілля. Про це повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова.

Медики розповіли, що у 49-річного львів’янина боліло ліве підребер’я, крім того, він блював сім годин. Швидкою чоловіка доправили до лікарні. Медики зробили пацієнту УЗД внутрішніх органів та рентген грудної клітки. Проте, не могли знайти причину болю. Водночас чоловіку ставало дедалі гірше. Відтак, досвідчені лікарі дійшли до висновку, що швидше за все у нього розірвався стравохід, тобто, синдром Бурхаве. Діагноз підтвердила фіброгастроскопія.

««Банкетний стравохід» – так часто називають патологію – це розрив стравоходу, який зазвичай виникає внаслідок надмірної блювоти після застілля або вживання алкоголю. У лікарській практиці такі пацієнти трапляються рідко», – зазначили в лікарні.

Медикам вдається врятувати до 50% пацієнтів впродовж шести годин після появи раптового болю – основного симптому розриву. Однак, далі шанси на порятунок у таких хворих зменшуються.

Цей чоловік вчасно звернувся до спеціалістів, після обстеження його невідкладно прооперували. Хірургам знадобилось дві години, аби відновити робити стравоходу. У реанімації він пробував 26 днів. Медикам вдалось стабілізувати всі системи і функції його організму. На 27-й день пацієнта перевили до палати відділення хірургії.

Відео