Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вищий антикорупційний суд розпочав свою роботу
05 Вересня, 21:45

Вищий антикорупційний суд розпочав свою роботу

Голова Вищого антикорупційного суду Олена Танасевич оголосила про початок роботи суду.

«Вищий антикорупційний суд розпочинає свою діяльність в найкоротший можливий термін. Суд готовий до виконання покладених на нього обов’язків», – заявила Танасевич.

Президент Володимир Зеленський обіцяє, що допоможе Вищому антикорупційному суду позбутися справ дрібних чиновників і працювати над притягненням до відповідальності дійсно великих корупціонерів.

«Розумію, що наразі є проблеми. Проблеми, які ми ще не встигли вирішити. Це питання з межами підсудності. Раніше дехто – не будемо згадувати прізвища – на законодавчому рівні постарався, щоб усю вашу роботу можна було завалити тисячами дрібних справ. Хтось дуже хотів, щоб ви займались такими працями, що якийсь там сільський голова, який якось не так витратив 200 гривень. І таких справ дуже багато. Це все робилось, щоб гучні справи топ-корупціонерів залишались у тіні, в довгому ящику. Ми будемо вам допомагати, щоб усі найгучніші – я знаю, що ви очікуєте понад 200 гучних справ з розкраданням, зі страшною дією корупціонерів, топ-чиновників, – ми допоможемо, щоб ви вільно розглядали ці справи, і щоб усі ці люди були дійсно покарані», – заявив Зеленський. 

 

Фото: Українська правда

Схожі новини